O firmie

Zapraszamy do internet-sklepu "Kasandra" !

Jeśli uważać, że żeńskie nogi zawsze muszą być w komforcie i wygodzie, i w ten czas wyglądać stylowo i modnie, to nasz internet-sklep podchodzi idealnie.

W katalogu Państwo znajdą buty ręcznej pracy, wygodne buty od producenta, elitarne żeńskie pantofle ręcznego szycia, sandałki na dowolny smak. Również Państwo zmo kupić torby i akcesoria "Kasandra" za korzystną ceną.

Internet-sklep proponuje polskiemu nabywcowi jakościowe ukraińskie obuwie za korzystną ceną. Nasi klienci mogą mieć pewność, że pantofle, którze kupią tu, będą idealnie siedzieć na nóżkach. 

Obuwie - to rzecz, która przebywa na naszych nogach w ciągu całego dnia. Od tego, w jakim stopniu ono wygodne, będzie zależeć nasze samopoczucie i humor. Od niekomfortowego obuwia często powstaje zmęczenie, obrzęki i rozmaite choroby nóg. Powodem dla tego, może być niskogatunkowy materiał, z którego uszyte pantofle, nie poprawnie dobrany rozmiar albo, po prostu, nie odpowiedniość obuwia osobliwościom naszych nóżek. Fachowcy kompanii "Kasandra" rozumieją i biorą pod uwagę wszystkie potrzeby kobiet przy produkowaniu butów. W katalogach dostępne tylko jakościowe obuwie z najlepszych materiałów. Jeżeli Państwo nie znajdą tam czegoś odpowiedniego dla siebie, to zawsze ma możliwość zamówić indywidualnie szycie sandałek, butów czy pantofli.

Fachowcy pracują z myślą o każdej kobiecie, która będzie nosiła obuwie, biorą pod uwagę wszystkie jej indywidualne potrzeby właściwości formy czy rozmiaru nóg, podbierają materiał, wysokość obcasów i takie podobne. Produkcyjna potęga kompanii - do 150 par obuwia na dzień! Fachowcy pracują szybko i umiejętnie. Państwo mogą mieć pewność, że obuwie na zamówienie wyrobią szybciej, niż myślą!

Dlaczego warto nabyć obuwie w internetowym sklepie "Kasandra"?

Po pierwsze, cena na obuwia tutaj jest bardziej tańsza, niż w jakikolwiek innych sklepach. Ponieważ "Kasandra" - to jest producent, który proponuje Państwu kupić buty za dostępną ceną, bez pośredników i przepłacania.

Po drugie, jakość obuwia w internetowym sklepie "Kasandra" jest doskonałą. Fachowcy wykorzystują tylko najbardziej jakościowe materiały. Oni mają duże doświadczenie pracy i znają wszystkie szczegóły produkowania obuwia. To oznacza, że oni wykonują pracę starannie, co zabezpiecza butom pierwszorzędną jakość.

Po trzecie, kompania "Kasandra" zabezpiecza unikalność wyrobów i brak analogów. Jeśli Państwo zdecydują uszyć obuwie na zamówienie, to niech Państwo mają pewność, że zostaną właścicielom wyjątkowych wyrobów. Także fachowcy kompanii mogą gwarantować unikalność obuwia dodaniem haftu, co zabezpiecza elegancję.

Po czwarte, ręczne szycie daje możliwość wyrobić jakościowe obuwie, które idealnie podchodziłoby do nóżek każdej kobiety.

Więc, jeśli już Panstwo zdecydowali zamówić elitarne żeńskie obuwie, zapraszamy na stronę internetową kompanii, na której można wybrać odpowiednie obuwie. I niech Państwo pamiętają, że obuwie - to nieodłączna cząsteczka stylu.

 

(с) Kasandra

 
 

Szukaj

Szukać
 

Kontakty

Elіtarne damskie obuwie ręcznego szycia - Kasandra
(główne biuro)

Ukraina, Lwów, Lwów, plac Stary Rynek, dom 8
  • +38 (067) 38 38 4XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create